Wisnu Nugraha , 38

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Sorong, West Papua, Indonezia
Shiko sa afër jeni ti dhe Wisnu Nugraha
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një vajzë, 42-53 vjeç

Gjuhë

Indonisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!