Jose Sanz , 34

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

Ces... Të gjitha

Vendndodhje

Queens, New York, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Shiko sa afër jeni ti dhe Jose Sanz
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për bisedë

136 interesa

Të puthem
Artist
Arti i Tatuazhit
Ushqim Aziatik
Ushqim Indian
Koktejle
Kafshë Shtëpiake
U2
Kokos
Filma
Mish
Kos
Dolce & Gabbana
Mjekësi
Steak House
Vegjetarian
Çaj
Fruta ekzotike
Maluma
Familja
Gucci
Dashuri
Peshk e ushqim deti
Ushqim Japonez
Justin Bieber
Flokё
Të treqindtë
Tortë çokollate
Zara
Ushqim Tailandez
Masazhime
Ushqim Spanjoll
Këngë romantike
Latin
Kinema
Vera
Verё e kuqe
Humor
Champagner
Sallata
Sex on the Beach
Prada
Fruta Deti
Katy Perry
Ushqim Arab
Sushi
X-Men
Skype
Ushqim i mirë
Salmon

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

HI GUYS IM LOOKING FOR FUN🕺🏿😈🍀420🥂.... .......Hola chicos lean mi profile -soy un SCORPION🦂 ❤️😈VERSÁTIL 100% (real versátiles no pasivos) me gustaría conocer hombres como soy yo: -APASIONADO en todo ❤️. -buena Educación y energía 👍. -sentido del humor 100 👍😍higiene corporal y bucal 🍭. AMO BESAR 😍—- mente abierta 👍 -Divertido y relajado 😎. -Química y conexión 100000%❤️ Me encanta salir a rumbiar më shumë...

Gjuhë

Anglisht, Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!