Alief a , 20

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Makassar, South Sulawesi, Indonezia
Shiko sa afër jeni ti dhe Alief a
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një vajzë, 18-22 vjeç

Gjuhë

Indonisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!