Angelani , 24

Merr lidhjen në app celular
13
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Arsimi

Techn... Të gjitha

Vendndodhje

medan, North Sumatra, Indonezia
Shiko sa afër jeni ti dhe Angelani
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 21-30 vjeç

13 interesa

Justin Bieber
Katy Perry
Team Twilight
Kevin Aprilio
Westlife
Lady Gaga
YouTube
Britney Spears
Patrick Star
Clarissa Tamara
The Rocket Summer
Green Day
John Mayer

About me

Simple girl

Gjuhë

Anglisht, Indonisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Angelani