Halla , 40

Merr lidhjen në app celular
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Xhakarta, Jakarta Raya, Indonezia
Shiko sa afër jeni ti dhe Halla
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, mbi 33 vjeç

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq

Gjuhë

Indonisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!