Andii , 27

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
0
miqtë
e tij
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Makassar, South Sulawesi, Indonezia
Shiko sa afër jeni ti dhe Andii
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një vajzë, 18-30 vjeç

Të dhënat personale

Duhan:
Shfaq

Gjuhë

Indonisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!