Yhanira , 24

77
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

san-francisco, California, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Shiko sa afër jeni ti dhe Yhanira
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 20-33 vjeç

77 interesa

Drake
Michael Jackson
Flo Rida
Bruno Mars
Jesse & Joy
Los Simpson
Soda Stereo
Katy Perry
Garfield
Will.i.am
Lady Gaga
SOY TU FAN (MEXICO)
Style Scrapbook
The beatles
Jersey Shore
Pringles
Bob Marley
Usher
How I Met Your Mother
Friends (TV Show)
Jay Sean
Waking the Dead
Beyoncé
LIL AMOK
Tyga
Teen Mom 2
500 days of summer
Maluma
Dj Zant
New Boyz
Marcos Witt
Alexandra Stan
Chocolate Sublime Bolivia
Wiz Khalifa
Pitbull
YouTube
Poreotics Dance Crew
Maroon 5
Skype
Britney Spears
Nicole Scherzinger
Justin Timberlake
LMFAO
Game of Thrones - A Song of Ic...
Romeo Santos
Prince Royce
Willow Smith
Aerosmith
Fergie
Jay-Z

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Yhanira