Avril Lujano , 26

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
1
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

toluka, State of Mexico, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Avril Lujano
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 18-35 vjeç

1 interes

Muzikë

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

ola. no te confundas zoy una. chica tranvesty y espero y molestar izi para algunos no zabes es gay

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Avril Lujano