Yessijasso , 33

Merr lidhjen në app celular
0
interesat
e saja

Vendndodhje

guadalahara, Jalisco, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Yessijasso
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 36-44 vjeç

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

mamá soltera muy feliz

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Yessijasso