Elena , 21

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Charlotte, North Carolina, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Shiko sa afër jeni ti dhe Elena
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 18-30 vjeç

78 interesa

Me Caigo de Risa
Larry Hernandez
Shakira
Farruko
David Dobrik
Sueño Norteño
Río Roma
Mike Epps
La Maquinaria Nortena
Edwin Luna
El Potro de Sinaloa
Jesus Mendoza
Angelique Boyer
Jennifer Lopez
El Chapo De Sinaloa
The ACE family
Caso Cerrado - Telemundo
Voz de Mando
Nicky Jam
Calibre 50
Banda el Recodo
Corridos VIP
Hozier
Juan Angel
Pretty Ricky
Los Titanes De Durango
Mauro & Maddalena Castano
Holly Holm
Ridiculousness
Banda Bucanera (oficial)
Los Horoscopos de Durango
Next Great Baker
Ronda Rousey
Steve Harvey
El Chavo del Ocho
Enigma Norteno
German Montero
Banda Rancho Viejo
Fidel Rueda Oficial
Los Rieleros Del Norte
Bebe Coronel
13 Reasons Why
Omar Chaparro
Romeo Santos
LOS HERMANOS VEGA JR.
El Show De Piolin
I Love Jenni
El Bebeto
Montez De Durango
Alex Mandel

Të dhënat personale

Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

Gjuhë

Anglisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!