Muda\'syir , 35

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Makassar, South Sulawesi, Indonezia
Shiko sa afër jeni ti dhe Muda\'syir
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një vajzë, 23-32 vjeç

Gjuhë

Indonisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!