Anii , 18

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
68
interesat
e saja

Vendndodhje

Morelia, Michoacán, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Anii
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 18-23 vjeç

68 interesa

Angeles
Joey Montana
KevinRoldan
Nicky Jam
Maluma
KaRoL G
Alexis y Fido
RaYo & Toby
Yandar & Yostin
31 minutos
Gotay "El Autentiko"
Arch Enemy
Bryan Mevi
División minúscula
Supra FootWear
Moana
Ñengo Flow
CNCO
La Adictiva
Juanpa zurita
Teresuch
Banda el Recodo
Reykon El Lider
Indie
Pipe Calderon
Andy rivera
Slayer
Megadeth
Avatar: The Last Airbender
Matt hunter
Izaak
Linkin Park
J King Y Maximan
Musicologo & Menes
Venga la alegría
La leyenda de Korra
Third Lapat Ngamchaweng
Adidas Basketball
El guason
Farruko
Bella Thorne
Prince Royce
Mario Andres Ruiz
Musa
Miranda Ibañez
Nike Skateboarding
Cincuenta Sombras de Grey
Allison Oficial
Enrique Iglesias
Alkilados

Të dhënat personale

Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Anii