Tiara , 27

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Xhakarta, Jakarta Raya, Indonezia
Shiko sa afër jeni ti dhe Tiara
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 23-36 vjeç

10 interesa

Akullore
Fruta
Bregdet
Pica
Bob Marley
Të dëgjoj Muzikë
Pitbull
Shopping
Familja
Kristiano Ronaldo

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq

About me

godblessme. jakartacity. salam kenal guys,singelparent. idline : aracrystaa

Gjuhë

Indonisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!