Luis , 40

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

La Piedad de Cabadas, Michoacán, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Luis
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me dikë, 29-42 vjeç

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!