Liri , 29

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
10
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Champotón, Campeche, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Liri
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me dikë, 27-31 vjeç

10 interesa

Fruta
Tё qeshurit
Pica
Flokё
Titanic
Gatim Shtëpie
Të dëgjoj Muzikë
David Guetta
Miqësi
Bregdet

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

Soy poeta cariñosa ...me gusta ser amigable 😊

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!