Gloria , 41

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

kolumbus, Ohio, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Shiko sa afër jeni ti dhe Gloria
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 37-50 vjeç

178 interesa

Banda Zak Braun
Frosted Mini-Wheats
The Princess Bride
The Mentalist
Confessions of a Murder Suspec...
Perception
Hënë e Re
Alyssa Milano
One Life to Live
Not për të rritur
NY Ink
Zombi
Little Shop of Horrors
Bijët e Anarshisë
Zoo World
The last unicorn
Monsters, Inc.
Nikelbek
Hemlock Grove
Eclipse
CSI: NY
Farmtruck and AZN
Big Brother
Bones
Winter In Eden
The Ohio State University Marc...
Maleficent
Dark Shadows
Practical Magic
Madea’s Witness Protection
Mafia Wars
The Fresh Beat Band
Harry Potter
Why Did I Get Married Too (201...
Blake Shelton
P!nk
YouTube
From Dusk Till Dawn: The Serie...
The Hunger Games :: BookPulse
Mama adoleshente
Antenna TV
Season of the Witch
Apostek Apps
Alaskan bush people
Spectrum
Spartaku
Beth Chapman
Kërcim Dashurie (Dirty Dancing...
Lost Girl
Sons Of Anarchy TV

Gjuhë

Anglisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!