Anniie , 24

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

San Francisco Coacalco, State of Mexico, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Anniie
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 20-33 vjeç

2 interesa

Lapizito Gomita y Lapizin
Mama

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

Soy linda y tierna busco amistades y relación seria

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!