Rindar , 27

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Makassar, South Sulawesi, Indonezia
Shiko sa afër jeni ti dhe Rindar
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 23-36 vjeç

5 interesa

"Kata Hikmah, Motivasi & Inspi...
Mario Tegu
Illuminance Cosmetics
美LaVie ビューティーラヴィ
Dunia Humor Indonesia

Gjuhë

Indonisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!