Shavira , 33

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Xhakarta, Jakarta Raya, Indonezia
Shiko sa afër jeni ti dhe Shavira
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 21-34 vjeç

Të dhënat personale

Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

Gjuhë

Anglisht, Arabisht, Indonisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!