Pau , 39

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

guadalahara, Jalisco, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Pau
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me dikë, 35-48 vjeç

92 interesa

EL TRI Oficial
Nelson Mandela
Shaila Dúrcal
Grupo Pandora
Los Tucanes de Tijuana
Sebastian Rulli
Cerveza Modelo
Martha Debayle
Oficial Giovani Dos Santos
Los Ángeles Azules
Chiquibaby
I Love Jenni
MBC The Voice
The last stand
Amanda Miguel
Liverpul
Netas Divinas
A la Virgen de Guadalupe
National Geographic
Hoy
Juan Gabriel
Ha*Ash
Amy Winehouse
Jenni Rivera
Talking Tom
Mana
Vete a la versh
Alfonso León Arquitecto de Sue...
La Voz México
El Viejo Amargo
El Komander
Leo Messi
No Strings Attached
YouTube
Facundo
Demon tattoo
Marc Anthony
Camila México
Gloria Trevi
El Viejon De La Barba
Vaqueros de corazón
María José
Cartel De Jenni Rivera
Carolina Ross
Sául Alvarez "El Canelo"
Olga Tañón oficial
La Diva de México
Por Ser Vieja
Ana Maria Polo
Lupillo Rivera

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!