Patyy , 35

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Tlaxcala de Xicohténcatl, Tlaxcala, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Patyy
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 18-33 vjeç

1 interes

Të dëgjoj Muzikë

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

una niña buena😊😍

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!