Jordan , 21

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
50
miqtë
e tij
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna

Ind... Të gjitha

Vendndodhje

Ciudad Juárez, Chihuahua, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Jordan
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një vajzë

50 interesa

Fiskulturë
Relaksim
Jetë nate
Aventura
Todo tipo de mùsica
Park lodrash
Rels b
Arti i Tatuazhit
Udhëtimet
Mentalitet i gjërë
Një bisedë e bukur
Ciencia ficción y Fantasía
Kafshë Shtëpiake
Të dëgjoj Muzikë
Aktivitete në ambiente të hapu...
Padre Rico, Padre Pobre
Palestër
Të fitoj para
Udhëtime fundjave
Princi i Vogël
Justin Timberlake
Masazhe sensuale
Masazh relaksues
Fuqia e së Tashmes
Darkë për dy
YouTube
Y colorin colorado este cuento...
Standup comedy
Videojuegos
Lojra në Dërrasë
Masazh me vajra esenciale
Të shijoj momentin
Netflix & chill
MMO/Online Games
Kamasutra
Gatimi
Udhëtime aventure
Të kvrcej në klube nate
Ha Jashtë
Kanye West
Komedi Romantike
Ndershmëria
Facebook
Kinema
Bilardo
Pije me miqtë
Të qeshurit
Masazhime
Ushqim & Pije
Kërcimtar/e

Të dhënat personale

Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

Puedes hablarme con toda confianza 😉

Gjuhë

Anglisht, Spanjisht, Portugalisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Jordan