Ram , 34

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

san-francisco, California, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Shiko sa afër jeni ti dhe Ram
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një vajzë, 22-40 vjeç

Të dhënat personale

Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq

Gjuhë

Anglisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!