Netty , 30

Merr lidhjen në app celular
12
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

bandung, West Java, Indonezia
Shiko sa afër jeni ti dhe Netty
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 26-43 vjeç

12 interesa

Adele
Sinqeriteti
Darkë me miq
Aventura
Pushime
Undhëtime
Romancë
Miq të sinqertë
Familja
Vrap
Te udhetoj
Miqësi

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq

About me

Humoris Selalu positif thinking dan bersyukur. food and travel Jalan-Jalan touring keliling dunia bagian hidup. JUJUR,simple sederhana,ga neko-neko. mari berteman kalau yg modus lebih baik ga usah

Gjuhë

Gjermanisht, Gjuha Kineze, Indonisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Netty