Lia , 26

5
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

bandung, West Java, Indonezia
Shiko sa afër jeni ti dhe Lia
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 22-35 vjeç

5 interesa

DJ Soda
Adele
Avril Lavigne
Pipik Dian Irawati
YKS - Yuk Keep Smile

Gjuhë

Anglisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Lia