Liam , 22

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Tijuana, Baja California Norte, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Liam
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 18-50 vjeç

31 interesa

Chloe Marshall
Vasco Ribeiro
Andrew Christian
Steph Davis
Prada
Veronica Lodge
Johnathan Myers
World of Dance
Jeff Provenzano
Chris Hemsworth BR
Daniel S.
Jughead Jones
6ix9ine
Got Talent Global
Lana del Rey
Haruehun Airry
Alain Clark
Tommy Hilfiger
Britain's Got Talent
Jay Cutler
Backstreet Boys
Claire Marshall
Lazar Angelov
Harry louis
Chanel
Nana Calistar
Gucci
Megara
Britney Spears
Carolina Herrera
Eliad Cohen

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!