Firmino Eugenio Francelino Pedro , 46

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Boa Vista, Roraima, Brazil
Shiko sa afër jeni ti dhe Firmino Eugenio Francelino Pedro
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një vajzë, 23-65 vjeç

11 interesa

Zezé Di Camargo e Luciano
Alvaro Dias
Zico
Marcos Do Val
Ayrton Senna
Cassiane
Zico - Arthur Antunes Coimbra
Macunaíma
Aline Barros
Alecsandro
Geraldo Alckmin

Gjuhë

Portugalisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!