Talyta , 22

Merr lidhjen në app celular
65
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

recife, Pernambuco, Brazil
Shiko sa afër jeni ti dhe Talyta
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 18-31 vjeç

65 interesa

Step Up Movie
Sam & Cat
Jorge & Mateus
17 Again
Once Upon A Time - Série
Madagaskar, Afrikë
Mercado Livre
A Walk to remember
Rachel Berry (GLEE)
White Chicks
Reign
Cúmplices de um Resgate
Tini Stoessel
Neymar Jr.
Sou Luna
Rebelde
H2o meninas sereias
South Park
Isaac do VINE
50 Hije të Çliruara
Cinquenta Tons de Cinza
TV Cultura
Domingo Legal
Esquadrão Suicida
Diário de um Banana
Ronaldinho Gaucho
Glee
Rexona Teens Brasil
Chiquititas
Brittany (Glee)
Eu Só Quero Amar Você S2
Victoria Justice
Ravena
Bella Thorne
Chord Overstreet
Becky G
Mishel Obama
Viciados em The Originals
SBT Folia
Scooby-Doo
SBT Jornalismo
Marcos Mion
Mô , eu te amo ;3
Novela
Chapolin Sincero
Victorious
Carly Rae Jepsen
Malhação
Kristiano Ronaldo
MC Fast

Gjuhë

Portugalisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Talyta