Mercedes , 27

Merr lidhjen në app celular
107
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Campeche, Campeche, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Mercedes
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 23-36 vjeç

107 interesa

Një herë e një kohë
Premios Billboard
Sunset
Aventura
Moises Duarte
The Hunger Games
Heriberto Félix Guerra
”hora de aventura"
Cinemax Latinoamérica
Yo Amo Los Viernes
Austin Mahone
Niall Horan
E! Online
La prosa del observatorio
La Adictiva
Mana
Un viaje a la realidad
Ivy Queen La Diva
Musicologo & Menes
I n f i n i t e ∞
Acción Poética
Borlitas
Liam Payne
Caribe Cooler
Reggaeton Total
KARMA
Zbulime
The Chainsmokers
Paty Cantú
No.
Adecco México
Why So Serious?
Ilusión
Cincuenta Sombras
Calvin Harris
Chanel
Frases de amor, reflexión y vi...
Pipe Bueno
Tengo Ganas de Ti
Vinos L.A. Cetto
Tequila Centenario
Are You The One?
11:11
Uber
Steve Aoki
Ed Sheeran
Daddy Yankee
Galante el Emperador
Muse
Tequila 100 años

Të dhënat personale

Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Mercedes