Laly Olivier , 41

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
3
interesat
e saja

Vendndodhje

Peso da Régua, Vila Real, Portugalia
Shiko sa afër jeni ti dhe Laly Olivier
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 41-60 vjeç

3 interesa

Moda e bukuria
Muzikë
Përkujdesje për trupin

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

Sou uma mulher de personalidade forte ,sou uma leoa e meu coração e indomável.Sou brasileira (casada e muito bem casada ) com o amor da minha vida (Nando.B. )sem filhos vivo em Salvador Bahia (Brasil) gosto de fazer novas amizades com pessoas com caráter e personalidade forte gosto de qualidade não de quantidade ,odeio hipocrisia sou curta ,grossa ,direta e objetiva com o que quero .Quer saber më shumë...

Gjuhë

Portugalisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Laly Olivier