Marcos , 36

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Orosi, California, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Shiko sa afër jeni ti dhe Marcos
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 24-52 vjeç

43 interesa

Armani
Çaj
Arti i Tatuazhit
Kapuçino
Ushqim Spanjoll
Lazanja
Gatimi
Kolonjë
Tortë çokollate
Shopping
Ushqim Meksikan
Lëng portokalli
Pulё
Syze Dielli
Red Bull
Koktejle
Ushqim Italian
Tequila
Luleshtrydhe
Bërxolla
Verё e kuqe
Heineken
Casual
Patate të skuqura
Fruta Deti
Akullore
Çokollata
Tatuazhe
Pica
Makaronë
Coca Cola
Restorante
Gatim Shtëpie
Piercings
Sex on the Beach
Kafe
Darkë me miq
Peshk
Spageti
Giorgio Armani
McDonald's
Veshje për meshkuj
Burger

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

I'm Latino ablo mas spanol que nada megusta conoser amigos y mas ... salir a bailar .... a legend's night club mlim very friendly I'm HIV positive undetectable...

Gjuhë

Anglisht, Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!