Sergio , 24

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Arsimi

Estu... Të gjitha

Vendndodhje

Boca del Río, Veracruz-Llave, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Sergio
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një vajzë, 18-39 vjeç

13 interesa

Grilata
Muzikë
Coca Cola
Kamasutra
Playstation
Gatimi
Kuzhina Kineze
Futboll
Aventurë
Shkenca & Teknologjia
McDonald's
Fruta Deti
Histori të vërteta

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

Amo leer, hacer deporte, los autos y me gusta bañarme desnudo !!!

Gjuhë

Anglisht, Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!

Rrjetet sociale

  • 1.142 ndjekës

    Lidhur