Maruyama , 67

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Parañaque, Metro Manila, Filipine
Shiko sa afër jeni ti dhe Maruyama
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një vajzë, 40-50 vjeç

Gjuhë

Japonisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!