Alrose Bautista , 24

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Ozamiz City, Misamis Occidental, Filipine
Shiko sa afër jeni ti dhe Alrose Bautista
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, mbi 25 vjeç

63 interesa

Gatim
Plazhi
Çokollatë
Çokollatë e zezë
Fruta Deti
Facebook
Vallëzimi
Aeroplan
Udhëtime aventure
Filma
Cheesecake
Aventurë
Pishina
Lumturia
Tortë çokollate
Pushime në plazh
College student
Spageti
Çokollata
Komedi
Tatuazhe
Ushqim i mirë
Bibla
Starbucks
Fotografi
Mace
Verë
Çokollatë e bardhë
Darkë me miq
Njohje me njerëz
Udhëtime me Makinë
Fotografi
Horror
Gatimi
Të gatuaj
Çokollatë e nxehtë
Të rrij zgjuar deri vonë
Kinema
Torta
Paris
Undhëtime
Akullore
Te udhetoj
Miq
Daljet
Udhëtim-Rrotull-Botës
Makina
Familja ime
Pica
Rezort

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

#Simple #HappyPerson

Gjuhë

Anglisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!