Alejandra , 24

Merr lidhjen në app celular
38
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Ciudad Obregón, Sonora, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Alejandra
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 20-33 vjeç

38 interesa

Enrique Iglesias
Prince Royce
La última y nos vamos
Maluma
Saul el Jaguar Fans
El Viejo Amargo
Cincuenta Sombras
Bones
YouTube
Usher
Futurama Latinoamérica
La arrolladora Banda el Limón
Shakira
Gerardo Ortiz
Mustela México
YOUNG HOLLYWOOD
Crepusculo
Un Refugio para el Amor
Movimiento Brillantina
Canal Fox
Marc Anthony
Despicable me
Heriberto Félix Guerra
Los Simpson
Juan Luis Guerra
Edward Cullen
AliExpress
Instructions Not Included
Pitbull
Mana
Carolina Ross
La Voz México
JesseyJoy
NCIS
Lady gaga
Arlene Zelina
Titanic
New Moon

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Alejandra