Gustavo , 30

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Cuernavaca, Morelos, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Gustavo
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me dikë, 18-43 vjeç

13 interesa

Cerveza Indio
Ximena Sariñana
Evanescence
Comisario Pantera
Jackass
Leo Messi
Marco Fabián
El Bueno, La Mala, y El Feo
Carles Puyol
The Simpsons
Cerveza carta blanca
The Rock is Culture
Heroes Del Silencio!

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

me laten las cosas sin tanto choro, directo

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!