Olivia , 31

Merr lidhjen në app celular
4
interesat
e saja

Vendndodhje

Apatzingán de la Constitución, Michoacán, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Olivia
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 25-40 vjeç

4 interesa

El komander
La Arrolladora Banda el Limón
Larry Hernandez
Roberto Tapia

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Olivia