Amanda , 22

Merr lidhjen në app celular
0
interesat
e saja

Vendndodhje

Makassar, South Sulawesi, Indonezia
Shiko sa afër jeni ti dhe Amanda
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 26-50 vjeç

Të dhënat personale

Duhan:

Gjuhë

Indonisht