Camila , 28

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

Unive... Të gjitha

Vendndodhje

salvador, Bahia, Brazil
Shiko sa afër jeni ti dhe Camila
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

23 interesa

Calvest Calçados
Cassiane
Bruno Souza
Thalles Roberto
F C Alex Lopes
Fernanda Brum - Ministria e Pa...
Programa Silvio Santos
Helen Ganzarolli
Vanilda Bordieri
Andrea Fontes
Bruna Karla
Eliane Silva
Shirley Carvalhaes
Renascer Praise
CANTOR ELIAS SILVA
Pastor Antônio Júnior
Grão de Gente
Jamily
SBT
Gabriela Rocha
Soraya Moraes
Bíblia de Estudo Pentecostal
Danielle Cristina oficial

Gjuhë

Portugalisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!