Elvira , 38

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
35
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

la e... Të gjitha

Vendndodhje

Fresnillo, Zacatecas, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Elvira
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

35 interesa

Chuy Lizarraga
Los Rieleros del Norte
Tu "me gustas" donde te doy cl...
Tigger
Aventura
Vete a la versh
Primer Impacto
Grupo Intocable
Cake Boss
Joan Sebastian
Jesus Ojeda Y Sus Parientes
Looney Tunes
Gansito Marinela
Espinoza Paz
EP Radio (Espinoza Paz Radio)
Icarly
El komander
La diva
Jenni Rivera
Los horoscopos de durango
Doritos
La Adictiva
Alerta Zero
Lo que callamos las mujeres
Fidel Rueda Oficial
Calibre 50
El Chapo de Sinaloa
Pac-Man
Vicente fernandez
Banda MS
Roberto Tapia
Chef Oropeza
La Arrolladora Banda el Limón
Club América
Los Simpson

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

soy alegre me gusta divertirme escuchar musica ver tv

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Elvira