Courtney , 20

Merr lidhjen në app celular
43
interesat
e saja

Vendndodhje

kolumbus, Ohio, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Shiko sa afër jeni ti dhe Courtney
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

43 interesa

Pop
Grilata
Bob Marley
Rock
Pica
Coca-Cola
Çokollata
Super Mario Bros
Tupac Shakur
Adele
Gatim Shtëpie
Ujë
Akullore
Sallata
Lil Wayne
Gatimi
Cheesecake
Ecje atletike
Spageti
Kafe
Beyoncé
Wiz Khalifa
Black Eyed Peas
Snoop Dogg
Makaronë
R&B dhe Hip-hop
Restorante
Vallëzimi
Patate të skuqura
Ecje
Me të thirrur
Pitbull
Shakira
Fruta
Darkë me miq
Ushqim i mirë
Tortë çokollate
Të luaj basketboll
Chris Brown
Pulё
Drake
Gjimnastikë
Ushqim Italian

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

I'm courtney, an 18 year old female who is just "looking for somebody to talk to and show some love " <- T Pain haha!! but nah hmu I'm here to chat . I got kik, snapchat, instagram, facebook! pick

Gjuhë

Anglisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Courtney