Gerardo , 25

Merr lidhjen në app celular
233
miqtë
e tij
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Arsimi

Universid... Të gjitha

Vendndodhje

Morelia, Michoacán, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Gerardo
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

233 interesa

Johnnie Walker
Porter
Jon snow
Bassjackers
El Gato Con Botas
Las Crónicas del Bien y del Ma...
Family Guy
iTunes
Paris Blohm
AutoCAD
Microsoft
Los 4 Fantásticos - Película
Deadmau5
Lazar Angelov
Guerra Mundial Z
Cherokee
Acciona
Arty
Drake
Swedish House Mafia
Paul Oakenfold
Jackass
Axe Mexico
Sia
YouTube
Dredd
Hechos Meridiano
2001: A Space Odyssey
Silent Hill: Revelation 3D
Bingo Players
Spotify
Gallant
Tommy Trash
Alex M.O.R.P.H.
Need for Speed
Flume
Alabama shakes
Above & Beyond
Paul van Dyk
Con el diablo adentro
Tennyson
Steve Angello
Blackberry
Mexicánicos
Ryan Hughes
Brendan Meyers
Adobe Photoshop
Otto Knows
Rajiv Dhall
Ratatouille

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Gerardo