Roslien , 22

Merr lidhjen në app celular
10
interesat
e saja

Puna & Arsimi

Don Maria... Të gjitha

Vendndodhje

Agoo, La Union, Filipine
Shiko sa afër jeni ti dhe Roslien
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

10 interesa

Bamboo Music Live
Yeng Constantino
Angeline Quinto
Abs-Cbn
Regine Velasquez
Samsung Mobile
It's Showtime
Bianca Gonzalez
Rachelle Ann Go
Erich Gonzales

Gjuhë

Anglisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Roslien