Cristine , 23

Merr lidhjen në app celular
4
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Arsimi

Technolo... Të gjitha

Vendndodhje

Taytay, Rizal, Filipine
Shiko sa afër jeni ti dhe Cristine
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

4 interesa

Taylor Swift
Jamich
Lebron Xhejms
Pitch Perfect

Gjuhë

Anglisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Cristine