Rudi , 36

Merr lidhjen në app celular
36
miqtë
e tij
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

univer... Të gjitha

Vendndodhje

Makassar, South Sulawesi, Indonezia
Shiko sa afër jeni ti dhe Rudi
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

36 interesa

Fast & Furious
Gladiatori
Këmisha
Te udhetoj
Levi's
Të dëgjoj Muzikë
Horror
Udhëtime fundjave
Reggae
Kinema
Bregdet
Toy story
Bota
Sporte
Adidas
Tё qeshurit
Matrix
Teknologji
Star Wars
Red Hot Chilli Peppers
Rock
Facebook
Futboll
Xhinse
Komedi
Transformers
R&B
Elektronike
Rrok i viteve '80
Ora Dore
Miqësi
Nike
Slipknot
Relaksim
X-Men
Syze Dielli

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

Gjuhë

Indonisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Rudi