Bryan , 30

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

TCI C... Të gjitha

Vendndodhje

Queens, New York, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Shiko sa afër jeni ti dhe Bryan
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

228 interesa

Mbreti Luan
Batman: The Dark Knight
Avril Lavigne
Pushtuesi Zim
Flo Rida
Luis Fonsi
Relient K
Bob Marley
Antonio Biaggi
Honey
Niki Minaj
Lloyd Banks
Leopold "Butters" Stotch
Slipknot
Guns N' Roses
Tyra Banks
Toy story
Monica
Filmat Scream
Friends
Apocalyptica
Step Brothers
Prince Royce
Miss Jill Scott
Reik
The White Stripes
Flyleaf
Owl City
Bullet For My Valentine
AMC Theatres
Ciara
Paramore
Amy Winehouse
Maroon 5
Daft Punk
Gym Class Heroes
Chris Brown
Three Days Grace
Plan B
Pluto
Jersey Shore
Nas
OneRepublic
Home Alone
The Ramones
The Script
Ginuwine
Backstreet Boys
Rise Against
The Other Guys

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

Ask n u see

Gjuhë

Anglisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!