Wendi Skywalker , 24

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

los-anxheles, California, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Shiko sa afër jeni ti dhe Wendi Skywalker
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për bisedë

49 interesa

Vitet '90
Laura Pausini
Queen
Modest Mouse
Muzikë
Red Hot Chilli Peppers
Vitet '80
System of a Down
Vitet '70
Rrok i viteve '80
Sum 41
Green Day
Johnny Cash
Rage Against the Machine
Linkin Park
AC/DC
Të dëgjoj Muzikë
Metallica
Blink-182
Të Vjetra
Pantera
Marc Anthony
The Smashing Pumpkins
Slipknot
Latin
Vitet '60
Nirvana
Tracy Chapman
Doors
Kings of Leon
Dance
Guns N' Roses
R&B
The Cure
Beyoncé
Adele - 21
Coldplay
Rock
Sublime
Pink Floyd
Arctic Monkeys
Paramore
David Bowie
No Doubt
Lana Del Rey
Pink
Bob Marley
Majkell Buble
Lily Allen

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq

Gjuhë

Anglisht, Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!