Tego , 46

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

san-francisco, California, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Shiko sa afër jeni ti dhe Tego
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

3 interesa

The FBI Files
Darksiders
T-Mobile

Gjuhë

Anglisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!