Alan , 21

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

Instituto Mex... Të gjitha

Vendndodhje

Morelia, Michoacán, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Alan
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

321 interesa

Miqësi
Nickelback
Xhinse e T-shirt
Mbretëria e Bashkuar
T-Pain
Itali
The Simpsons
Të fle
Ushqim Tailandez
Djathi
Prerje Flokësh
Chilli
South Park
Vera
Kafshë Shtëpiake
Starburst
Të njoh Botën
Lumturia
Karkaleca deti
Rolling Stones
Moda
Amareta me çokollatë
Liria
Tengo Ganas de Ti
Brinjë të pjekura
Futboll
Akon
Gjermani
Të eci në bregdet
Fanta
Student
Kos
Cheesecake
Not
Taco Bell
Televizion
Udhëtime Ndërkombëtare
Amerika e Jugut
Parti
Adidas
Michael Jackson
Perëndimet
Nicky Jam
Meksikë
Bowling
Heineken
Ramsteim
Prison Break
Eminem
Rick Ross

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!