Victor Armando , 33

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna

LM P... Të gjitha

Vendndodhje

Zapopan, Jalisco, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Victor Armando
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

34 interesa

Fama
Dj Miki Love
Miss Pretty In Ink
Bob Marley
Don Omar
Maribel Guardia
Andreea Rosse
Nescafe
VivaAerobus
Unbewohnte Inseln
Joan Sebastian
Happy Aquarium
Wedding Gallery
David Guetta
Disaronno
Alejandro Fernández
Apple
Ver Series Online Gratis
Sweet November
Carlos Rivera
Michael Jackson
Liverpul
Orbea
The Walking Dead
Polo polo
Spotify
Espinoza Paz
Banda el Recodo
Grupo Intocable
No se aceptan devoluciones
Marco Antonio Solis
Pitbull
Puro Zacatecas Sax
Tipsy Bartender

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!